Září 2010

Matt´s face analysis

19. září 2010 v 21:38 | Sabienna |  Galerie MGG
Matt
Ať se tváří jak se tváří, stejně se mi hrozně moc líbí. A strašně mě baví poslouchat a sledovat jeho Matthew Graygovské Gublerovské Neautorizované dokumenty :D Nemají chybu i když jim vůbec nerozumím... mě stačí když vidím jak se někoho snaží naučit hrát před kamerou a nebo tancovat v gay klubu :D:D:D Tenhle člověk je prostě neuvěřitelný :D:D:D
Matt
:D:D Hodně vtipný rozhovor... taky ho sem jednou dám, tedy video z rozhovoru. Co on dokáže dělat za obličeje, to se jen tak nevidí... dalo by se to srovnávat s mimickým uměním Johnnyho Deppa ;)) A to už je co říct :D

Skvělá fotka Metallicar

19. září 2010 v 21:26 | Sabienna |  Metallicar
SPN
Naprosto zbožňuju tohleto auto, ono je prostě úžasný =) Nejkrásnější USA cars co znám... a navíc tahle fotka... fakt hodně dobrá... Líbí se mi! Sakra moc se mi líbí!
Metallicar

SPN - 1x01 Pilot legenda

19. září 2010 v 21:21 | Sabienna |  Epizody*1
SPN
V článcích o legendách naleznete informace o různích nadpřirozených věcech co Sam a Dean loví. Nepsala jsem to já, stažené to mám z českých stránek o Lovcích duchů

101 - Pilot

"Naříkající žena"
Nejslavnější legendou o Dámě v bílém je mexický příběh o naříkající ženě - La Llorona. Příběh se odehrává již velmi dávno a vypráví o indiánské princezně Doně Lusii de Loveros, která se zamilovala do udatného Mexičana Dona Montescarlose. Princezna ho velmi milovala a měli spolu dvě děti. Montescarlos si však princeznu nechtěl vzít za ženu. Nakonec ji opustil a oženil se s jinou ženou. Dona se velmi naštvala a ve vzteku pobodala jejich dvě děti. Úřady ji později našli jak se potuluje u cesty. Byla celá promočená a její šaty byly zašpiněné od krve. Byla obviněna z vraždy dvou dětí a následně ji poslali na šibenici. Od té doby se říká, že duch La Llorona se potuluje po krajině v zakrvácených šatech a naříká za zavražděné děti. Jestliže narazí na jakékoliv dítě, unese ho do svého světa.

Obrázek ze seriálu:
spn
Obrázek z netu:
spn

Jensen and Jared - rideři :D

19. září 2010 v 21:10 | Sabienna |  Ostatní k SPN
SPN
Tak u těchto fotek jsem se fakt nasmála :D:D to nemá chybu, vlastně i v seriálu je to naprosto skvělé :D Opravdu hodně legrační :))
Jared
Jak se snaží :D:D ten výraz xD
Jensen
Tohle ale stejně nemá chybu :D:D jak se tváří :D takový agent xDD

Matthew - unknown photos

8. září 2010 v 16:33 | Sabienna |  Galerie MGG
Matt
Takovýhle fotek s ním mám asi 500 +/-. Našla jsem je na FanPopu a je jich vážně moc. Jsou to fotky Matta s jeho fanoušky, jeho osobní fotky, fotky z různých akcí :D A celkově neznámé fotky. Nevím jejich původ nic, ale hodně z nich je legračních, jelikož Matt je opravdu člověk s obrovským humorem a je na něm vidět, že si život užívá. Mě se takovéhle fotky osobně moc líbí, ony jsou prostě báječné a toho konkrétního člověka vám o moc přiblíží. Díky těm fotkám si připadám, že ho tak trošku znám i když se to nikdy nestane... I když.. ?? :D


Matt
Roztomilé :))

Září je tady a budování s ním

8. září 2010 v 16:11 | Sabienna |  Všechno ohledně blogu, o autorovi,...
Zdravím všechny! :)
Je tu září a pro všechny žáky a studenty neoblíbené období, včetně mě. Jsem ve třeťáku, takže sem se jen vrátila do zajetých kolejí, ale nováčkům přeju úspešný rok.
Jsem na intru, s notebookem, takže bych se KONEČNĚ dala do toho mého blogu? :D Asi jo, po troškách. Pokud mi tu půjde internet... a když zrovna jde, tak se snažím stahovat seriály, které se mi líbí... třeba jako Myšlenky zločince, Jak jsem poznal vaši matku, Chlapi sobě... chystám se na Buffy, Angela, Sběratele kostí, Jmenuju se Earl a na spoustu a spoustu filmů.
Ale tak snad si na svůj blog najdu trochu času... a prázdninách jsem se do toho trošku i dala. Teď chci udělat nový design a nevím ještě přesně jak. Sice se mi něco v hlavě rýsuje, ale přesně ještě nevím jak to udělat a jak to bude. Sice se mi nynější Dean Winchester líbí, ne že by to bylo něco extra, ale je tam Dean :))
Snad se mi to povede...