Červenec 2009

Jared Padalecki - životopis

8. července 2009 v 15:46 | Sabienna |  O Jaredovi
Rodné jméno: Jared Tristan Padalecki
Povolání: Herec
Věk: 26
Datum narození: 19. července 1982
Místo narození: San Antonio, Texas, USA
Znamení: Rak
Výška: 193 cm

Životopis:
Jared Paladecki vystudoval Madisonskou střední školu v San Antoniu. Hodiny herectví bral již ve svých dvanácti letech. V roce 1999 byl jedním ze dvou vítězů soutěže "Claim to Fame". Dříve než byl obsazen do Gilmorových děvčat, natočil pro NBC pilotní film, který nikdy nebyl odvysílán. Zamýšlel, že půjde na Texaskou univerzitu, ale po získání role Deana ve velmi úspěšném seriálu Gilmorova děvčata změnil své plány.

Další jeho úspěšný seriál byl Lovci duchů,ve kterém si zahrál jednu z hlavních postav a to Sama. Dále ho můžeme znát z filmu Jeden den v New Yorku po boku sester Olsenových. Jeho blízkým přítelem je herec Chad Michael Murray, se kterým se společně zahrál Gilmorových děvčatech a nebo v hororu Dům Voskových Figurín.

Jensen Ackles - životopis

8. července 2009 v 15:33 | Sabienna |  O Jensenovi
Rodné Jméno: Jensen Ross Ackles
Povolání: Herec
Věk: 31
Datum narození: 1. března 1978
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Výška: 185 cm
Životopis:
Jensen Ackles si chtěl jako svou původní profesi vybrat medicínu. Jednou ho kamarád přemluvil, aby s ním navštívil seminář. Na tomto semináři poznal svého nynějšího manažera a jeho zástupce. Ti ho prosili, aby odjel do L.A, ale Jensen chtěl nejdříve dodělat školu, tak uzavřel se svým manažerem dohodu, že přijede až po jejím dokončení. Když přijel do L.A tak si myslel, že roli bude hledat aspon 6 měsíců, proto byl mile překvapen, když hned uspěl a získal roli Malcolma v komedii Mr.Rhodey. Tento seriál byl velice úspěšný,ale měl bohužel jen dvě série.

Po této roli dlouho nemohl uspět.Byl velmi zoufalí, a pak se rozhodl jít na konkurz seriálu "Days of our Lives". Zabodoval a získal roli Erica Romana Bradyho. Tento seriál byl úspěšný u diváků i kritiků. Za postavu Erica byl Jensen nominovaný na ocenění "Daytime Emmy´s", a to dokonce 3 roky po sobě.Dokonce vyhrál ocenění žánru "Soap Opera" za nejlepší výkon nováčka na scéně v roce 1997. Po tomto úspěchu nelenil a navštívil konkurz na TV seriál WB Smallville. Skoro se stal novým Supermanem, ale nakonec tuto roli dostal Tom Welling.

Odešel ze seriálu "Days of our Lives". Další role byla ve sci-fi seriálu Dark Angel. V první řadě si zde zahrál Bena, ztraceného bratra, odešel a v druhé serii si zahrál Aleca. Po několika letech od konkurzu na seriál Smallville mu zavolali jeho tvůrci a řekli mu,že vytvořili část jen pro jeho postavu. Jensen Ackles je akceptoval a ve čtvrté sérii se objevil jako nový přítel Lany Langové Jason Teague. V tomto seriálu by nejspíš zůstal,kdyby nedostal nabídku od tvůrců Lovců Duchů, zahrát si Deana Winchestera.


Heath Ledger - životopis

8. července 2009 v 15:07 | Sabienna |  O Heathovi
Rodné jméno: Heathcliff Andrew Ledger
Povolání: Herec
Věk: 28
Místo narození: Perth, Západní Austrálie
Životní Data: * 4. dubna 1979 (Beran)
+ 22. ledna 2008
Výška: 185 cm

Životopis:
Celým jménem Heathcliff Andrew Ledger se narodil v australském Perthu. O herectví se začal zajímat už když chodil na základní školu Guilford. Své první herecké zkušenosti získal působením v Guildfordském divadelním souboru. Brzy poté se začal objevovat v několika australských televizních show. První z nich byly "Clowning Around" (1992), "Ship to Shore" (1993) a Pot "Sweat" (1996) v němž si zahrál významnou roli homosexuálního cyklisty.

O rok později si zahrál keltského prince Conora v historickém televizním seriálu Řev "Roar". Stejný rok se objevil v malé roličce Oberona ve filmové pohádce Tlapka "Paws" V hlavní roli devatenáctiletého chuligána Jimmyho si zahrál v celovečerní krimikomedii Ruce Pryč! "Two Hands" (1999). Filmoví kritici film nazývali Australským Pulp Fiction. Po přestěhování do Hollywoodu si zahrál v další významné roli komedie Deset Důvodů proč Tě Nenávidím "10 Things I Hate About You" (1999).

Opravdovou hereckou hvězdou se stal v roli syna Mela Gibsona ve výpravném dobrodružném mega hitu Patriot (2000). Postavení nového talentovaného Hollywoodského objevu potvrdil v dobrodružném romantickém příběhu ze 14 století Příběh Rytíře "A Knight's Tale" (2001). Stejný rok si ještě zahrál vedlejší roli citově strádajícího Sonnyho, jenž si dobrovolně vezme život ve filmu Ples Příšer "Monster´s Ball"

V dobrodružném dramatu Čtyři Pírka "The Four Feathers" si zahrál jednu z hlavních rolí britského důstojníka Harryho Favershama. Tento britsko-americký, romanticko-dobrodružný příběh lásky, přátelství, odvahy a sebeobětování byl natočen v roce 2002.

V roce 2005 se objevil v roli Jacoba Grimma ve snímku režiséra Terryho Gilliama Kletba Bratří Grimmů a v tomtéž roce si zahrál ve filmu Legeny z Dogtownu (režie Catherine Hardwicke), jež vypráví skutečný příběh o skupině mladých surfařů vystupujících pod názvem Z-Boys, kteří přivedli k životu nový, revoluční styl skateboardingu. Celý tento příběh by se vůbec nemohl odehrát, nebýt Skipa Engbloma - spolumajitele Zephyr Shopu, který zajistil Z-Boys jejich obrovskou slávu. Od okamžiku, kdy se skutečný Engblom doslechl o filmovém zpracování, si v roli sebe samého dokázal představit jedině Heatha Ledgera.

Na přelomu roku 2005/2006 zaujal rolí Ennise Del Mara ve filmu Zkrocená Hora od oscarového režiséra Anga Leeho. Film vypráví milostný příběh dvou mladých mužů - rančera a kovboje - kteří se poznali v létě roku 1963 a stali se přáteli na celý život. Prožili mnoho radostí i tragédií, díky kterým poznali slabost a sílu lásky. Film získal na MFF v Benátkách hlavní cenu Zlatého lva a byl nominován v sedmi kategoriích na Zlatý glóbus. Po boku Heatha Ledgera se zde objevil jake Gyllenhaal v roli Jacka Twista. Tato role mu vynesla ocenění na Oscara V roce 2006 si zahrál hlavní roli ve filmu Casanova. A také jednu z hlavních rolí ve filmu Candy. V roce 2007 natočil film I´m not Here, kde hrál po boku Richarda Gera, Cate Blanchett a alších. Jeho posledním dokončeným filmem je Temný rytíř (Batman Begins 2) kde hrál roli Jokera. Premiéru má tento film v ČR 24.7.2008. Tato role ho prý velmi vyčerpala a začal kvůli ní brát hodně prášky na spaní, musel na to totiž stále myslet.

Chodil například s Heather Graham nebo s Noami Watts, ale nakonec ho zkrotila herečka Michalle wWilliams (seznámi se s ní ve filmu Zkrocená Hora), s ní měl 3 letou dceru Matildu, jejímž kmotrem je Jake Gyllehaal. (plánovali spolu hodně dětí bohužel se rozešli a ještě k tomu Heath zemřel) V posledních měsících svého života údajně chodil s Mary Kate Olsen.

Johnny Depp - životopis

8. července 2009 v 14:23 | Sabienna |  O Johnnym
Rodné jméno: John Christopher Depp II
Povolání: Herec
Věk: 46
Datum narození: 9. června 1963
Místo narození: Owensboro, Kentucky, USA
Znamení: Blíženci
Výška: 175 cm

Životopis


Johnny Depp, jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má tři starší sourozence, sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako jeho osobní manažerka, sestru Debbie a bratra Daniela Deppa, který se živí psaním scénářů. Má indiánské, německé a irské předky ( jeho prababička byla čistokrevná indiánka z kmenu Cherokee). Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Johnny Depp se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho. Co se týče Johnnyho kapely The Kids, tak jsou stále úspěšní a občas uspořádají koncert i dnes.

Další role, kterou nejprve nechtěl byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward","Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryder. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever" (opilec navždy). Johnny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě. Ve 20 letech se oženil s filmovou maskérkou Lori Anne Allyson, ale o dva roky později se rozvedli. Také nějakou dobu žil s Jeniffer Grey.

Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec River Phoenix v roce 1994 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat.

V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave"). Tento film nejen režíroval, ale hrál i hlavní roli a podílel se na scénáři. Do vedlejších rolí obsadil např. Iggyho Poppa nebo Marlona Branda. V roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace v Paříži "Man Ray".

Dne 27. 5. 1999 se mu v 8:25 večer v americké nemocnici nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho partnerka je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradis. Vanessa Paradis je ve Francii velmi oblíbená, vydala mnoho alb a zatím poslední je album Divinidylle (2007), za které doslata několik cen. Johnny s ní na tomto albu spolupracoval - namaloval jí přední obal a režíroval její videoklip k písni L´incendie, kde se také objevil. Podílel se i na jejích starších deskách. S Johnnym Deppem žije Vanessa od roku 1998 a jsou poklánáni za nejzamilovanější pár Hollywoodu. S Vanessou žije Johnny ve Francii, i když mají i domy v Los Angeles, v Londýně, v Paříži, spoluvlastní restauraci v Paříži a vlastní ostrov v Karibiku. Když byly jejich dcerce Lily 3 roky, tak se jejich rodina rozrostla o dalšího člena. 9. dubna 2002 se jim v 1:30 v noci narodil syn, který se jmenuje po svém otci, tedy John Christopher Depp III, ale říkají mu Jack. Obě jména svých dětí si nechal Johnny vytetovat na tělo, nápis : "Lily-Rose" má vytetovaný na hrudi u srdce a: "Jack" má na levé ruce pod letícím vrabčákem (vzpomínka na Piráty z Karibiku). Zatímco ostatní hollywoodské hvězdy prodávají fotografie svých dětí za miliony dolarů, Johnny a Vanessa se k podobným praktikám nikdy nesnížili. Děti se snaží přřed novináři chránit a Johnny Depp se nechal slyšet, že jestli někdy nachytá nějakého paparazziho jak fotí jeho děti, tak bude paparazzi velice litovat - koneckonců v minulosti byl Depp za napadení dotěrného paparazziho několikrát zatčen. Soukromí svých dětí si pár velmi střeží.

19. listopadu 1999 Johnny Depp přijal svou hvězdu na slavném Hollywoodském chodníku slávy.

V roce 2001 se Depp objevil ve snímku Z Pekla v němž si zahrál policejního komisaře Freda Abberlina, odhalujícího podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače. Ve stejném roce předvedl výborný výkon ve filmu Kokain, kde hrál drogového pašeráka George Juunga. S režisérem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 když se objevil v jeho diváckém hitu Karlík a Továrna na Čokoládu nebo když propůjčil svůj hlas postavě Viktora v animovaném horrorovém příběhu Mrtvá Nevěsta Tima Brutona.

Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země Nezemě (2004), kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Depp také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly (2001). Roku 2006 se opět objevil v roli Jacka Sparrowa ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla Mrtvého Muže V roce 2007 se objevil v posledním díle Pirátů z Karibiku - Piráti z Karibiku: Na Konci Světa.

Další jeho snímkem je Libertine (2004) od Laurence Dunmorea, kde si zahrál básníka ze 17. století se slabostí pro ženy. Jeho hereckými partnery mu jsou John Malkovich a Samntha Marton. Z dalších jeho filmů jmenujme např. Tajemné Okno Davida Koeppa nebo Tenkrát v Mexiku od Roberta Rodrigueze. Velmi úspěšný byl i Johnnyho další film, muzikálový horor: Sweeney Todd; Ďábleský holič z Fleet Street, za ketrý byl nominován na Oscara a získal Zlatý Globus. Film režíroval Tim Burton, a co se týče spolupráce Tima a Johnnyho, tak kromě toho, že je pojí dlouholeté přátelství, spolu natočili už šest filmů a točí další. Johnnyho další filmy jsou Veřejní Nepřátelé (2009), kde si zahrál gangstera Johna Dillingera, Alenka v Říši Divů (2010), kde měl malou roličku Kloboučníka - opět režie Tima Burtona a film Imaginarium of Dr. Parnassus, kde nahradil zesnulého herce Heatha Ledgera.
Zatím nejnovější film, který Johnny natáčí je The Rum Diary.


Elijah Wood - životopis

8. července 2009 v 12:39 | Sabienna |  O Elijahovi
Rodné jméno: Elijah Jordan Wood
Povolání: Herec
Věk: 28
Datum narození: 28. ledna 1981
Místo narození: Cedar Rapids, Iowa, USA
Znamení: Vodnář
Výška: 168 cm

Životopis

Elijah Jordan Wood se narodil 28. ledna 1981 ve městě Cedar Rapids, ve statě Iowa (USA), jako druhý syn matky Deborah a otce Warrena Wooda. Má ještě o sedm let staršího bratra Zacka a o tři roky mladší sestru Hannah.

Byl velmi živým dítětem až natolik, že když mu byly dva roky, uzavřel svou vlastní maminku na verandě domu, za což byl právem pojmenován "opičkou". Už na základní škole (1987) účinkoval v pěveckém sboru "The Sound Of Music" na každoročním festivalu základní školy. Další rok pak získal roli čaroděje ze země Oz ve stejnojmenném hudebním představení v jeho škole, které bylo součástí festivalu "Hooray for Hollywood".

Když jednoho dne viděla Elijahova matka televizní reklamu, řekla si, že by její syn mohl začít dělat nějakou podobnou práci pro televizi. Tak jej v sedmi letech zapsala do místní modelingové školy Avant Studios. O půl roku později jela se Elijahem zúčastnit se konkurzu pro mezinárodní modelingovou a talentovou asociaci "International Modeling and Talent Association" do Los Angeles. Pro Elijaha to bylo poprvé, co se dostal do Kalifornie. Snahu jeho matky vystihuje Elijahovo tvrzeni, že měla velkou zásluhu na jeho začínající kariéře. Na konkursu bylo přes 200 dětí a 300 nadějných talentů do 30 let. Elijah na sebe natolik upoutal hlavního manažera, který se o něj začal více zajímat. Po několika dnech jej Elijahův talent natolik oslnil, že mu nabídl možnost stát se hercem. Elijah neváhal a nabídku přijal. Kvůli jeho kariéře se rodina přestěhovala do Los Angeles, ačkoliv se to může zdát ukvapené, toto rozhodnutí se velmi vyplatilo.

Již krátce poté získal první práci na videoklipu Pauly Abdul Forever Your Girl a brzy nato získal první filmové role v Návratu do budoucnosti II /1989/ (v baru u hracího automatu) a ve Vnitřních záležitostech/1990/, ale popularitu mu přinesla až role ve filmu Avalon /1991/. V témže roce se objevil po boku Melanie Griffith a Dona Jonsona v dramatu Prázdniny v ráji a o rok později s Melem Gibsonem ve filmu Navždy mladý. V roce 1993 se Elijah utkal v přímém střetu se svým vrstevníkem Macaulayem Culkinem v thrilleru Hodný synek a zkusil i roli rošťáka Hucka Finna v Disneyeho adaptaci Twainovy klasiky Dobrodružství Hucka Finna. Další významnou roli získal ve filmu Strom snů /1994/ po boku Kevina Costnera.

Po úspěšném začátku se jeho kariéře přestalo dařit tak jak by chtěl. Filmy, kde se objevoval měly negativní kritiku a jejich zisky byly mizerné. Elijah se přesto nevzdával a pokračoval, ale ani film North /1994/ ani Flipper /1996/ nebyl žádným zlepšením. Obrat nastal až v roce 1997, když ho Ang Lee obsadil do oceňované Ledové Bouře. Svůj herecký talent využil i v katastrofickém Drtivém dopadu /1998/ a ve Fakultě /1998/, kde spolu s Joshem Hartnettem honili příšeru. Následující tři projekty se bohužel nedostaly k širšímu publiku. Jeden z nich je film Černá a bílá /1999/, který nevypadá skoro ani jako film, ale spíš jako dokument o vztazích mezi bílou a černou komunitou, i když tam uvidíte hodně známých tváři jako Robert Downey Jr., Claudia Schiffer, Myke Tyson nebo Jared Leto (tento film jste mohli vidět na HBO). Černou komedii Řetěz bláznů /2000/ můžete vidět na videokazetách a film The Bumblebee Flies Away /2000/ mi opravdu nic neříká (ale mám nějaké obrázky - zajímavé, veďte).

Zatím jen jediný sen se Elijahovi nesplnil (diky bohu), a to hrát Anakina Skywalkera ve Star Wars Epizodě II, zato dostal nabídku na roli Froda Pytlíka v trilogii Pán Prstenů. Myslím, že nemá cenu se rozepisovat o tomto filmu, správně nazývaném fenoménem, který zlámal všechny rekordy v návštěvnosti a tržbách...

Mezitím Elijah natočil komorný snímek Prach a popel /2002/, nezávislý film Sladkých sedmnáct /2002/ (oba tyto filmy vyšly u nás na kazetách) a propůjčil svůj hlas animovanému "The Adventures of Tom Thumb and Thumbelina" /2002/.

Nejnovější film scénáristy Charlieho Kaufmana - velmi oceňovaný - Věčný svit neposkvrněné mysli, je podle časopisu Premiere filmem měsíce srpna 04. Elijah zde sice hraje malou roli, ale - podle jeho slov - je rád, že mohl spolupracovat s Charliem Kaufmanem.


Shia LaBeouf - životopis

8. července 2009 v 12:31 | Sabienna |  Ostatní o Shiovi
Rodné jméno: Shia Saide LaBeouf
Povolání: Herec, producent, režisér
Věk: 23
Datum narození: 11. června 1986
Místo narození: Los Angeles, Californie, USA
Znamení: Blíženci
Výška: 176 cm

Životopis

Shia Saide LaBeouf se narodil 11. června 1986 v Los Angeles jako jediné dítě matce, tanečnici a baleríně Shayne a otci, veteránovi z Vietnamu, Jeffreymu Craigovi LaBeoufovi, který si přivydělával jako klaun nebo mimik. Jméno Shia znamená v hebrejštině "dar od Boha" a příjmení z francouzštiny "Le Boeuf" znamená "hovězí." Malý Shia byl odjakživa veden k židovskému náboženství, koneckonců jeho matka má židovské kořeny. O svých rodičích říkal, že jsou "podivní".
Když bylo Shiovi 10 let, kouřil společně s otcem pravidelně marihuanu. Posléze se rodiče rozešli a každý šel vlastní cestou. Již od malička ale Shia měl komediální talent a bavil své sousedy a kolemjdoucí svými humornými vložkami o tom, jak se mu podařilo "vymanit" z nepřátelského prostředí. Ve stejném věku, tedy 10 letech, začal malý Shia bavit diváky v malých klubech na tzv. "talking dirty", což byly prakticky komediální vystoupení vestoje před obecenstvem.

LaBeouf následně našel agenta a prostřednictvím jeho osoby figuroval v několika i finančně úspěšných vystoupeních. Tři měsíce poté vzal Shia lukrativní nabídku na seriál Báječní Setvensovi , který běžel každý týden na stanici Disney Channel, kde ztvárnil flegmatického a líného žáka sedmé třídy, který nijak nezapadá do úspěšné a bohaté rodinky. Jeho výkon mu vynesl několik nominací a cenu Emmy za nejlepší dětský výkon.
Dá se říct, že rok 2003 byl pro Shiu revoluční. Zahrál si jak menší roli v pokračování Charlieho Andílků, tak i větší roli v rodinném dramatu Díry po boku Sigourney Waever či Johna Voighta. Také se vrátil ke své televizní prvotině v celovečerním snímku Stevensovi bodují, ale film měl téměř nulový ohlas. Následující roky však byly vstupenkou do první ligy, a nejen díky hlavní roli v dramatu Golfový sen ale také díky menším rolím v komerčně úspěšných snímcích Já, robot a Constantine.

Následoval další, neméně úspěšný rok s hlavní rolí v citlivém dramatu A Guide to recognizing Your Saints o nesnadném dospívání a drama podle skutečných událostí Atentát v Ambassadoru napěchovaný hvězdami. Po roce 2007 se ovšem nadobro vryl do paměti diváků jako teenager ohrožován sériovým vrahem v thrilleru Disturbia, prostý Sam okouzlený Optimus Primem v letním blockbusteru Transformers, či jako tučňák Cody, jemuž propůjčil hlas v animovaném filmu Divoké Vlny.
Z LaBeoufa roste velká herecká osobnost a vědom si toho je především Steven Spielberg, který s ním má do budoucnosti velké plány. Mluví o něm jako o "Hanksovi zamlada" a momentálně s ním natáčí čtvrtého Indina Jonese. Shia se již zavázal smlouvou k pokračování úspěšných Transformerů (Pomsta Poražených) a měl by se objevit i v dalším thrilleru D.J. Carusa s názvem Eagle Eye.


Ryan Gosling - rozcestník

8. července 2009 v 12:18 | Sabienna

(životopis, filmografie, zajímavosti,...)


(photoshooty, fotky z filmů, fotky z různých akcí, grafika,...)


Cokoliv ...

Shia LaBeouf - rozcestník

8. července 2009 v 11:41 | Sabienna |  Shia LaBeouf

(životopis, filmografie, zajímavosti,...)


(photoshooty, fotky z filmů, fotky z různých akcí, grafika,...)

Cokoliv ...