Sympathy for Delicious - miniinfo o filmu

7. února 2009 v 17:52 | Sabienna |  O Orlim
Našla jsem kus článku o tomhle nejnovějším filmu Orlanda Blooma, který je právě v procesu natáčení :)) Přeložila jsem ho a dávám ho sem.
Některé věty mi nedávali smysl, takže to bude trochu lámaný, ale tak doufám že se z toho článku aspoň něco málo dozvíte ... zatím toho asi ani víc není ;)

Se Zdrojem!

Sympathy for Delicious
Datum vydání: TBA
Studio: Není k dispozici
Režie: Mark Ruffalo
Scénárista: Christopher Thornton
Hrají: Orlando Bloom, Laura Linney, Christopher Thornton
Žánr: Drama

Mark Ruffalo a jeho "Sympathy for Delicious" se vrací. Ruffalovým režijním debutem bylo, že James Franco, který měl hrát hlavní roli po smrti jeho bratra v prosinci roli odřekl.
Projekt je nyní na cestě zpět s Orlandem Bloomem a Laurou Linney v hlavních rolích. Výroba začne příští týden v Los Angeles.
Příběh, který napsal Christopher Thornton, vypráví o ochrnutém DJ, který se snaží přežít v ulicích LA, obrací se k víře uzdravení a záhadně rozvíjí schopnost léčit nemocné - i když ne sám.
DJ se pak rozhodne vydělávat si na jeho dar výměnou za jeho rock 'n' rollové sny.
Bloom, který převzal roli po Francovi, bude hrát frontmana rockové kapely. Linney hraje manažerku kapely, která se usilovně snaží zůstat v relevantním hudebním světě 21. století..
Thornton, divadelní herec, který je ochrnutý od pasu dolů, hraje DJ a Ruffalo hraje kněze.


Bohužel sem nezjistila co znamená spojení though-as-nails :(( Je to ještě jeden výraz pro tu rockovou kapelu ;)) Tak kdyby někdo věděl --> hlašte, díky ;))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama