Květen 2008

Priestly is buying!! :)))xDDD

27. května 2008 v 19:13 | Sabienna |  Ostatní o JA
*Achtung Achtung*!! :D Exklusivní video z nejnovějšího filmu Jensena Acklese ,Ten Inch Hero' Jedna zajímavá scéna...docela dost sem se u toho natlemila, aniž bych nečemu rozumněla :D Teda, nepotřebovala sem slova abych poznala o čem asi tak mluví a v jakém stresu musí být Priestly při nákupu -ehm- :D:D Na ten film už se neuvěřitelně těším a budu si muset hlídat premiéru toho filmu v čr; až to zjistim xDD - Aneeetko, vyrazíme do Cine Staru jo? :D:D:D:-*
Tohle video doporučuju, člověk si z toho vyvodí zač ten film bude :D:D Osobně si myslím, že to bude komedie na způsob 10 Thing I Hate about You, ale uvidíme...Zkusím najít nějaké info, přeložím a hodím ho sem, protože mě to děsně zajímá :D:D;))
Kopírovat se Zdrojem!!

Top 20 Sexiest Man!

27. května 2008 v 18:59 | Sabienna |  Ostatní k HS
Docela zajímavý video...se super songem, ačkoliv ho znám, nemám ponětí od jakého interpreta je a jak se ta songa jmenuje, ale vím, že se mi ten song docela líbí a bych ho chtěla do sbírky songů :D:D
Mimochodem, je tam docela dost neznámých chlápků, teda, aspoň pro mě jsou, a koho jsem si všimla z tech známějších, tak toje Orlando Bloom, Adam Brody, Colin Farrell, Johnny Depp, Jude Law, Tom Cruise, Tom Welling, Wigo Mortensen atd atd atd...No, podívejte se sami, akorát mi zůstává rozum stát nad tím, že se do toho žebříčku nevešel třeba takovej Jensen Ackles nebo Jared Padalecki, protože ti jsou daleko hezčí než nějakej David Tennant nebo John Barrowman :o))
Kopírovat se Zdrojem!


Nějaké videa s Jaredem a Jensenem :))

27. května 2008 v 18:54 | Sabienna |  Jensen & Jared
Pár videí co se mi líbilo, které sem našla při takovém tom běžném šmejdění po youtubku :D;))
Kopírovat se Zdrojem!!
-Jensen and Jared - ET TV Guide´s Sexiest Man-
-The CW Launch: Jared glomps Jensen- xDD:D
-Funny video with Jensen/Dean- (a to jako fakt nemá chybu :D nejlepší je tam ta veverka či co toje v provnání s Deanem jak se cpe :D:D)
-Jensen and Horse- :)) (krásný video + interview kde je skvěle vidět Jensenovo jezdecký umění, a to krásný srdíčko na lopatce toho western koně je bombastický:D))

Jared - ET TV Guide's Sexiest Stars(video)

26. května 2008 v 19:39 | Sabienna |  Ostatní o JP
Super video s Jaredem + interview :))) uáá, Jared v tílku...božský pohled :D:D:)) Mega video tohleto...budu se snažit najít nějaký fotky, screeny už mám jistý, ale ty asi nebudou v dobré kvalitě, každopádně s Jaredem v tílku se tady ještě něco objeví :D:D:))
Kopírovat se Zdrojem! - DÍKY :D:)

Winchester´s shoot with Metallicar :))

24. května 2008 v 22:23 | Sabienna |  Metallicar
Uplně žůžo fotky Sama a Deana s Chevym =)) Teda, každej je s Impalou sám a je to někde z ateliéru ... ale vážně megas fotky :))=)
Kopírovat JEDINĚ se Zdrojem!!
Sammy:
Naprosto nádherný fotky...sice takhle ve velkým docela nekvalitní, ale v normálním prohlížeči je to vážně špica :)) a ten Samův úsměv...naprosto dokonalý :-**in love*
Dean:
Tohle je normálně pohled a póza pro mistra sochaře :D Nebo spíš Goth? xDD No páááni, to by byla socha, ta by slavila velkej úspěch :D:D:)*in love*
Řekla bych, že Dean má Metallicaru daleko víc raději než Sam :D:D:D Nojo, Impala...prostě ,jeho milášek' xD:))
No tak tohle je fotka :D:D:D Ten výraz :D:D hey lol :D:D nářezový :D:D:))*in love*
Se Zdrojem!!!!!

Stručné info o Deanovi, Samovi a Metallicar :))

23. května 2008 v 12:55 | Sabienna |  O Seriálu
Opravdu stručné...a překládala sem to sama xD Docela fuška, páč nějaký věty mi absolutně nedávali smysl, nakonec sem z toho něco vysmolila xD:)) Překládala sem to proto, že se mi prostě chtělo, jinak tady člověk na českejch webech najde vážně superobsáhlý infa o Bratrech Winchesterech ... a i o Metallicaře :));)
Je tam všechno co člověk ví,...a omlouvám se že ty věty jsou tak lámané, ale můj smysl pro cit u překladů je na bodu mrazu :D:D Chtěla sem to prostě jenom zkusit ;)):)
Dean Winchester
Dean se narodil 24.ledna 1979 v Lawrence v Kansasu jako straší z bratrů Winchesterů. Deanův otec John ho již od dětství učil lovit všechny možné nadpřirozené věci. Když se narodil Sam dostal ho Dean na starost. Lovil se svým otcem do té doby než John záhadně zmizel a to Deana vedlo k jeho hledání, Sam byl zatím na univezitě.Když Sama čekali na univerzitě zkoušky, ještě před tragédií se tam objevil Dean, aby ukecal Sama. Dali se dohromady a začali bojovat proti zlu. Později se Dean obětuje pro svého bratra - vymění svou duši za Samův život s Démonem z Křižovatky. Dohoda klapne, Sam dostane zpátky svůj život, ale Deanovi bude zbývat pouze jeden rok života … a ten si bude chtít náležitě užít.
Sam Winchester
Sam se narodil 2.května 1983 v Lawrence v Kansasu jako mladší brácha Deana. Když byli Samovi pouze 2 měsíce jeho matku zabil nějaký démon. Sam odmítal učit se lovit démony apod. a později odešel na Stanfordskou univerzitu za účelem ,normálního života' Tam si našel přítelkyni - Jessicu, kterou ale později zabil ten samý démon, který zabil jeho matku. Po této tragické události začal Sam s Deanem lovit a hledat svého otce. Na jednom z jejich lovu sam zjistil, že má jisté nadpřirozené schopnosti. Postupem času také zjistil, že to má něco společného s tím ,žlutookým' démonem; ten který zabil jeho matku i Jessicu; který má s ním a s lidmi kteří mají podobné schopnosti jako Sam nějaké plány. Poté démon unese Sama a ostatní a nechá je mezi sebou vybít se a ten co jako jediný přežije se má stát vůdcem armády.
Metallicar
Metallicar, jak je přezdívána fanoušky Lovců Duchů, je Chevrolet Impala 1967, čtyřdveřové auto. Metallicar je miláček Deana :) Sam a Dean auto využivají na cestování po USA když loví. Auto bylo zničeno na konci první řady, působilo prý jenom na podívanou. Eric Kripke byl následně zaplaven dopisy od zoufalých fanoušků, kteří chtěli Metallicaru zpátky a také se ptali proč zrovna Impala byla vybrána právě pro bratry Winchestrovi, Kripke odpověděl "Moje první volba byl Mustang ´65. Můj soused řekl že by to měla být Impala ´67. Že by prý lidé na něm mohli oči nechat." Impala byla používána v Supernaturalácké produkci přes 3 roky. Chevy měl Kansaskou poznávací značku "KAZ 2Y5" jako odkaz domácího státu.
Sabienna

Supernatural - Dolls!!

23. května 2008 v 11:21 | Sabienna |  Grafika
Yo-ho xD I Supernatural se dostalo podoby dollsek...Teda, málo koho jsem poznala, Deana a Sama teda jakože vůbec :D Johna jo...i Jess jo :D a pak taky Madison, ale to bylo všechno xD
No podívejte se na to sami, mě se to moc nelíbí, ale když se to týká Lovců Duchů =)*in love*
Kopírovat se Zdrojem!!
Bella - nevim jaká Bella, ale vím aspoň to, že se objeví v třetí řadě xDD;)
Bobby - tak to vim kdo je :D toje Lovec Bobby :D:D
Crossroad Demon
Gordon
Jessica
Jo
Madison
Mary
John
Ruby - neznám, ale vim že je ze třetí řady xD
Yed - neznám,...nevim :D:D
Dean - hoho :D kdo by to věděl? xDD
Sammy - no, tak toho bych taky jakože nepoznala :DDD

Něco málo informačního a organizačního

21. května 2008 v 15:08 | Sabienna |  Všechno ohledně blogu, o autorovi,...
Snad stručně ;)) a snad i zbytečně xD
V poslední době, teda...jenom tenhle měsíc, tady toho moc nepřibylo... Jednoduše mě nebavilo na blogu dělat, sice něco málo přibylo, ale přes velké přemáhání se a protože mi to přišlo trošku blbý vůbec nic sem nepřidat xD No, a tohleto souvisí s těmi věcmi organizačními :) Nebavilo mě dělat na blogu, protože se mi nelíbí současný design; vůbec se mi nelíbí, zelená je pro mě odpuzující barva :o)xD odteď xD A proto začnu dělat novej, sice není červen, ale nevadí....pokusím se o něco ,letního' ale moc tomu nefandim. Vpočítači už se mi něco málo rýsuje - spíše jenom záhlaví :D To udělám jako poslední, áá zbytek bude trošku napřed ;)) Nečekám zázraky, jsem jenom designovej začátečník a vlastně lajk xD takže....no čekám aspoň to, že to bude lepší než tenhle ,jarní' :D Ten se vážně nepovedl :o))
Asi všechno, heh, uvažuju o tom, že si založim rubriku s Pokémonama a Digimonama a taky asi se Šmoulama :D:D .... Páč sem se zbláznila xD
Teda, snad budu moct na tom designu dělat, protože mi nějak blázní internet…A moc s ním nejde pracovat tak…Uvidíme xD=))

Jensen´s Promotial Photos by Smallville

18. května 2008 v 14:28 | Sabienna |  Galerie JA
Naprosto nádherný promo fotky Jensena alias Jasona Teagua - přítele Lany Langové xD z velmi populárního amerického sci-fi seriálu Smallvile =))
Kopírovat se Zdrojem!!!!!
První fáze, xD Tj. První shoot :))*in love*
Man is white :)) *sexy soooo/in love*
Tj. Druhý shoot :) *with jacket/sexy tooo* xD:);)
Třetí shoot :)) K zulíbání xD:-**in love*
Čtvrtý shoot...Uáá, Jensenovi to tady ale fakt děsně moc sekne. Uplně k sežrání, Luv Ya :-**
Kdyby jste Jensena náhodou nemohli najít, tak je uplně, ale uplně vzádu :D za Kentovými :);)
Na Smallville jsem se jednu dobu dívala pořád - když tam byl Jensen nebo-li Jason Teague :)) Ale kupodivu ještě teď si pamatuju jak se všichni jmenujou xDD
Lana, Klark/Clark, Lex, Chloe, Luthor starší, Loise (teda, nevim natuty jak se to píše :o))xD Clarkovi ,rodiče' - sakra, teď mi vypadlo jak se jmenuje jeho mamča :o) jinak Jonathan xD a Jason *in love*

Jensen & Jared - Supernatural Convention (low quality)

18. května 2008 v 14:02 | Sabienna |  Jensen & Jared
Pár fotek z jedné akce která se konala v L.A. a to 30. března =)) samozřejmě se jednalo o třetí řadu Lovců Duchů :))
Kopírovat se Zdrojem!!
Jared :D:D No comment :D:D:D Mám z něj fakt dost :D:D:D:D
Heh, ten Jensenův xicht :D Totálně Deanovsky bouchačskej xD*in love*
Tahle fotka se mi děsně moc líbí...:)*in love*
Uá, tady vypadá Jensen fakt sladce :)) ten úsměv xD*in love*
Tak tohle je bezkonkurečně nejlepší fotka z tohohle článku :D:D:D *best/in love*

Jared & Sandra - Leaving Club GOA

18. května 2008 v 13:36 | Sabienna |  Galerie JP
Pár fotek Jareda s jeho přítelkyní před již zmíněným klubem a to z 4. března :))
Podotkla bych, že to Jaredovi moc sluší...jako že fakt moc, až na to, že mi nějak neladí ten jeho dlouhej černej kabát k tej čepce, která je ale jako že hodně pěkná :D;)) A má super zelenou žvejku :D:D A když už sem zdrbla Jareda, tak bych měla něco málo i k Sandře. Musím podotknout, že je to pěkná ženská, ale jako....jako nějaká supermodelka mi nepřipadá :D Asi to dělá ten kabát, ale přijde mi v něm nějaká široká :D
Ale toje jedno, jsou to super fotky :));)
Kopírovat se Zdrojem!!
Taky bych brala nějakej ten podpis od Jareda :))*in love*
Takovej vytřeštěnej výraz xDD
Všechno,...tak co na to říkáte? xDD

Fotky s Patrickem Veronou aspol.

15. května 2008 v 20:02 Galerie HL
Pár fotek co se mi podařilo nalézt...A je to fakt bída, vůbec nikde nic a nevim jak je to možný :D Takovej parádní film, a fotek? Nic moc xD Jsem s těma fotkama spokojená, no... tak hlavně že je film :D:D Na fotkách už tak moc nezáleží...Ale některý jsou vážně krásný =))
Kopírovat se Zdrojem!!
Ty fotka jsou trochu smrštěná, tak si ji můžete pak v malování upravit :);) mě se to nechtělo dělat :D

*malování* xD
ale tahle fotka je luxusní :)))
zatím všechno, ale ještě tam pár fotek mám :)) na horší časy xD=))

Johnny na natáčení Public Enemies 2/2

13. května 2008 v 20:01 | Sabienna |  Galerie JD
Zbytek fotek z natáčení PE v Darlingtonu...No, ani ne tak z natáčení jako po natáčení :));)
Kopírovat se Zdrojem!!
Sabienna

Diplom od Niči :))

13. května 2008 v 18:17 | Sabienna |  Spřátelené blogy, Ankety...
Dostala sem supercenu za spřátelení blogů od Niči :) se Supernatural :))*in love*
Dííííky Ti Niči, vážně skvělý =)):-*
Díky :-* udělalo mi to vážně radost :)):-*

DVD Supernatural

7. května 2008 v 16:15 | Sabienna |  O Seriálu
Foteny dvd obalů + disky ze všech tří řad Lovců Duchů :))=) v USA právě nedávno vyšla celá třetí řada,...no a to podle všeho ještě nebyla odvysílána celá, tudíž to nedává smysl :D To je jedno, spíš to není tak důležitý...Prostě vyšli na dvd už všechny 3 řady Supernatural a myslím že jejich cena se pohybuje něco kolem 20 dolarů;)) asi tak xD
Kopírovat se Zdrojem!!
Tuhle fotku co je použita jako obal sem viděla, několikrát...ale ani jednou kde by byla před Metallicarou sůl xDD hlavně že je pro Winchestrovce tak důležitá :D;))
Taky s Metallicarou :));)
Sabienna