James večer na Nově!

22. března 2008 v 18:55 | Sabienna |  Tv Tipy
Přesně tak...22.února v 22:25 na Nově film s Jamesem Francem, kterého mimochodem můžete znát třeba z Rytířů Nebes, 6. Batalionu nebo třeba ze Spidermana či Tristana a Isoldy, a Robertem de Nirem a to Hodina Pravdy (Krimifilm, USA 2002 108 min.) Originální název je City by the Sea :) A běžné info co se dočtete:
Jen třicet minut od Manhattanu leží Long Beach - kdysi vyhledávané výletní letovisko, dnes bezútěšné útočiště narkomanů a bezdomovců. Právě tady vyšetřuje detektiv Vincent LaMarco (ROBERT DE NIRO) vraždu, která ho brutálně vrátí do vlastní minulosti. Jeho syn, narkoman, je hlavním podezřelým a LaMarco stojí před největším rozhodnutím svého života. Má cenu zradit své profesionální poslání a pokusit se zachránit syna před spravedlivým trestem?
Já říkám, určitě :D:D:)
Tady obal na dvd, fotky taky budou ;)
Hehe, info z obalu ;)) Já se teda na tenhle film budu dívat, 100% :) a jestli se mi bude líbit, což 100% :D tak si ho objednám =)) jako 199,- je dobrá cena :)) a já sem do filmů blázen a obětovat 200 mi nedělá problém a nebudu toho litovat:D Takže večer v 22:25 Hodina Pravdy!! :)
Sabienna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama