Únor 2008

Anne Blog

29. února 2008 v 18:45 | Sabienna |  Spřátelené blogy, Ankety...
Pořadí: 3. Spřátelný Blog
O čem je?: Jednozačně o Johnnym Deppovi a všechno s čím je spojený =) Fanoušci Johnnyho se tam prostě musí mrknout! :))
Můj Komentář: Na první pohled vypadá vážně úžasně :) Design je nádherný...a protože je založený tenhle měsíc, tak se rozjíždí :) a podlě mě je na dobré cestě :)) vypadá to fakt na super blog :) už jenom kvůli desingu stojí za to se tam podívat... Já tomuhle blogu dávám 100% =)) každopádně! ;):)
a kde ho najdete? www.johnnydepp-site.blog.cz =) - dobrej název :)) *perfect*
Sabienna

Drew dnes! :))

29. února 2008 v 18:19 | Sabienna |  Tv Tipy
Ano! Dnes...resp. zítra dávají film s Drewem Fullerem :) a to Klan Upírů :) a čas? 0:20 =) Správnej čas na horor...Pořádně nevím o čem toje, ale vím že Drew je hlavní postava a hraje mladíka, který si o sobě myslí že je upír :D Není to moc starej film...natočen v roce 2002 :D - myslím :)))
Já už se na ten horůrek moc těším - a to jako já nejsem zrovna fanda do hororů :D ale Drew je Drew :D:)) Od 20:00 Flynn Carsen :D - to se taky těším...pak nic, ale to se podívám na Sweeneyho :)*in love* Oh, yes...:) na Sweeneyho! (Díky Ewii :-*) a pak...asi zbyde nějakej čas, tak to si chvíli odpočinu...a pak se připravim na Klan Upírů :D:D no, každopádně to bude vážně zajímavej film!! :) protože proto.... že je to podle pravdy! :)) navíc...to tam Drewovi děsně moc sluší =))
:D No tak tady.....no comment :D:D
Sabienna

Sweeney´s Anime Icons =))

29. února 2008 v 17:07 | Sabienna |  Filmy Johnnyho Deppa
5 zase malinkatých ikonek :) 4 se Sweeneym a 1 s Mrs. Lovett :))
PS: musíte si chvilku počkat než naskočí...dávají si na čas :D:D ale jsou krásný =)
Kopírovat se zdrojem!!
Your Sabienna =))

Anthony Hope - něco málo o něm :))

29. února 2008 v 16:44 | Sabienna |  Filmy Johnnyho Deppa
V tomhle článku jsou fotky Anthonyho, video se songem Johanna, text písně Johanna a pak ještě něco málo =))
Fotky:
Podle mě tady pozoruje Johannu jak zpívá "Green Finch and Linnet Bird" - láska na první pohled :))
S Mrs, Lovett u Sweeneyho :)) akorát ta kvalita je o něco horší...ale v prohlížeči toje v pohodě :D:))
Hm, tady je spíš nakýblovanej v záběru soudce Turpin, Anthony je tam minimálně, ale za to z profilu xD:) :( i ta kvalita je k ničemu,...ale nedá se nic dělat :D v prohlížeči je to zase no problemo :)))
Asi nejhezčí fotka s Anthonym co mám...jo, já vím, moc jich není...ale já už žádné jiné na netu nemohla najít, moc jich s Anthonym není...prostě nedostatek fotek s Anthonym Hopem :D:( Ale aspoň něco :))
Něco o Anthonym: Na první pohled se zamiluje do Johanny a snaží se k ní dostat blíž. Naneštěsí si toho soudce Tuprin všimne a Anthonyho trošku postraší,...poté odveze Johannu do takového,... nehezkého zařízení s úmyslem, aby už nikdy Anthonyho neviděla, ale ten natolik věří tomu, že jednou budou svoji, že se jí okamžitě vydá hledat :) Po dlouhé cestě (i přes hřbitov :D) jí přece jenom najde...v tom už zmíněném zařízení :D Vrátí se zase zpátky za Sweeneym - požádat ho o pomoc, aby nějak dostali Johannu z blázince. Nakonec to společně vymyslí, a to tak...že se Anthony vypraví pod falešnou identitou (parukáře) do toho blázince. Najde si blondýnky, mezi nimi Johannu a s ní uteče zase na známou Fleet Street :) No, kdyby měl Sweeney více času, Johanna by to asi taky nepřežila :D Ale protože má Mrs. Lovett vážně silný hlasivky, Johanna i Anthony to oba přežijou :)) Docela pěkný....xD:))
Video Johanna: (zpívá Anthony :D)
Bohužel video není uplně celý...začíná to od konce Alms!Alms! přes Johannu, ale ta není celá =) Ale i tak si myslím že je to fajn :))) ale jako, jako ho ten biřic dodělá tím jeho rancem :D všichni z toho v kině byli mrtví smíchy :D jako vážně...drsný :D:D
Text Johanna:
Antony:

I feel you,
Johanna.
I feel you.
I was half-convinced I'd waken.
Satisfied enough to dream you,
happily I was mistaken,
Johanna.
I'll steal you,
Johanna,
I'll steal you.
Do they think that walls can hide you?
Even now I'm at your window...
I am in the dark beside you,
buried sweetly in your yellow hair!
I feel you,
Johanna!
And one day,
I'll steal you!
'Til I'm with you then,
I'm with you there...
sweetly buried in your yellow hair
Anthonyho hraje docela neznámý herec Jamie Campbell Bower...Sweeney Todd je jeho premiérový film, od jinud ho prostě znát nemůžete...i když se někde můžete dočíst že Jamie hrál ve filmu Harry Potter a Tajemná Komnata mladýho vy-víte-koho :D tudíž Toma Riddla :D Tak toje blbost...*mumbler* :D ani ta podoba tam není - vůbec žádná...Prostě Jamie Toma nehrál, schválně sem si vyhledala jeho filmografii a na ní je pouze ST :))
Dobrá,...nějaký menší vedlejší role byly, ale jako taková role sama o sobě přišla právě až ve Sweeneym...ale s HP pořád nemá nic společného :D:)))
Možná to bude tím výrazm ve tváři...ale stejnak pořád nevidím jedinou společnou věc, kterou by měl Jamie s "Tomem Riddlem"
I když tady...no, začínám pochybovat...už vážně nevím :D Ví někdo něco o tom zda hrál Jamie Voldemorta?? :)))
2 fotečky Jamieho:
Tady se mi vážně moc líbí,...je to fakt pěknej klučina :)) a ten jeho kukuč :D (btw: ve Sweeneyem hlavně vykulenej kukuč :D) ale je sladkej :))
Tady taky....totálně k sežrání :)) Začínám mít Jamieho čím dál víc ráda...čím dál víc :D:))=))
Kopírovat pouze se zdrojem!
Sabienna

Anime Icons - ST =)

28. února 2008 v 17:55 | Sabienna |  Filmy Johnnyho Deppa
3 malinký animační ikony se Sweeneyem, Mrs. Lovett a Masové Pirožky se Sweeneyho nádhernou stříbrnou břitvou :))) Mě se hodně líbí, jsou jednoduchý, ale pěkný =))
Ale fajn ne? :)
Kopírovat se zdrojem!
Sabienna

Ewitky Blog

27. února 2008 v 10:59 | Sabienna |  Spřátelené blogy, Ankety...
Pořadí: 2. Spřátelený Blog
O čem je?: Stručně...je tam staršně moc slavnej hvězd, je tam i Johnny :) a co si pamatuju tak Emma Watson, pak ta blondýnka z Karlíka a Továrny na Čokoládu (Fialka), slečna z Gilmmore Girls :) Koukněte se a uvidíte...třeba vám ten blog padne do oka ;)
Můj Komentář: Tenhle super blog je mýho zlatíška Ewity :-* Mě se ten blog líbí, je tam dost věcí...až na to že se nezajímám o nic jinýho než o Johnnyho Deppa :D ale...doporučuju se tam podívat :) je tam spousta super fotek, článků atd atd atd :) Prostě doporučuju =))
A tady je odkázek :) www.by-and-by.blog.cz/ - Ewitky blogas :))
Sabienna

Trailer Sweeneyho Todda a něco víc =)

24. února 2008 v 18:25 | Sabienna |  Filmy Johnnyho Deppa
Zajímavý video...začátek jako u traileru, ale suma sumárum je tam toho víc :) prostě všechny možný úseky z filmu :)) Kdo viděl, tak se mu vybaví snad uplně každá scéna...jako mě ;)=)

Se zdrojem!!
Sabienna

Sweeney Todd - Banners

24. února 2008 v 17:45 | Sabienna |  Filmy Johnnyho Deppa
Tyhlety parádní výtvorky jsou z ofišl stránek =) a mě se natolik líbí, že je sem prostě musím dát, co na ně říkáte vy? :)) *click* na ně :))xD

*dokonalé*
Se zdrojem!! - pokud se Vám je vůbec podaří zkopírovat xD:))
Sabienna

3 wally Sweeneyho Todda a Mrs. Lovett

23. února 2008 v 19:19 | Sabienna |  Filmy Johnnyho Deppa
Krása! Fakt jsou ty wally neuvěřitelně dobře udělaný...=)) nádhera :) jeden z nich zdobí moji plochu :D Já na ty wallsy musím pořád koukat...toje vážně neskutečná nádhera :)))
Sweeney Todd :)
Podle mě je tenhle ten z tech 3 nejhezčí :))
Mrs. Lovett =))
Tak co na ně říkáte? Vážně velká nádhera že?...
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!!
Sabienna

Johnnyho super!photoshoot :)

20. února 2008 v 18:50 | Sabienna |  Galerie JD
Tohleto sou naprosto dokonalé fotky...některé už byly zveřejněné v American Magazines :D, ale některý vidím poprvé...a nemůžu se vynadívat! Ono mu to tam tak děsně moc sluší =) Přepadají mě hříšné myšlenky xDD *joke* :D Ale fakt jako,...perfektní fotky =) Dobrej shoot...zajímal by mě fotograf :) protože, to sou fakt megas fajnový fotky...Johnny je na nich vážně kouzelnej xD:)
Tohle už sem viděla :)) ale takhle ve velkým ne...nevýslovná nádhera :)=)
To už bylo taky někde zveřejněný...to bylo na titulce u časopisu Rolling Stones =) *perfect*
s kloboukem...Johnny, jo Johnny :D toje uplně totální kloboukovej typ =) jemu klobouky děsně moc sluší xD jemu sluší uplně cokoliv :D:D:D*in love*
To tattoos je fakt pěkný =) takový, ... je to moc hrozně moc pěkný že má jméno svojí dcerky takhle blízko k srdci :)) a ty přívěsky sou taky dobrý, ta malá lebka je fakt dobrá =)) a ten jeho výraz xD tak trochu bych řekla "Sweeneyovský" :D:))
Poslední fotka...a fakt moc pěkná fotka =)) Hodně zblízka :) - a toje dobře xD *beautiful*
KOPÍROVAT JENOM SE ZDROJEM!!!
Sabienna

Kdo z koho?

18. února 2008 v 20:59 | Sabienna |  Captain Jack Sparrow
Další anketa ve které můžete hlasovat pro svou oblíbenou filmovou postavu :) a výběr je z těchto filmových hrdinů xD: Shrek, Spiderman, C. Jack Sparrow a Harry Potter =)
Tady je obrázek =))
U mě je to zas tutovka xDD Jackieeee *in love* ale, ne že by byl takovej Shrek špatnej :D:D brejlatej Harry...kdysi moje lásena xD kdysi! :) a pružnej Spiderman xD no,...sou to fajn filmy xD ale Jack je prostě Jack =))) tak hlasujte =)
Sabienna

Orlando vs. Johnny :))

18. února 2008 v 20:42 | Sabienna |  Orlando Bloom
Tak tahleta fotka...je fakt krutá :D Orlando a Johnny v jednom! xD to sem fakt ještě neviděla... a přijde mi to fakt *děs* jako...jedno oko Orliho a druhý Johnnyho xD všechno tak nějak napůl... je to vážně obdivuhodný :D:D
Původně to ale byl Orlando xDD teď bych spíš řekla, že je to "skoroJohnny" :D
Copy with source!
Sabienna
A teď anektu :)
Johnny nebo Orlando??
Já teda jednoznačně volím Johnnyho...už jenom kvůli tej sladkej fotce :):-* ne, že by Orlando nebyl sladkej...na tej fotce je xD ale....já sem raději přes toho Johnnyho no :D*in love*

3 wally Johnnyho filmových postav

18. února 2008 v 20:25 | Sabienna |  Grafika JD
Taky sou 3 superwally s 3 různými filmovými rolemi Johnnyho Deppa =) a že sou vážně pěkný... dobře udělaný. Povedly se :))
1) Wade "Cry-Baby" Walker :)
Trošku menší,...ale na plochu jako tapeta je použitelnej xD a podotýkám, že tady v tejhletej roli "fňukny" :D byl Johnny totálně k sežrání...děsně moc! *in love* fakt mu to tady do mrtě sluší :)) megas sladkeej :) navíc to tattoos - Tear :)) "King Cry-Baby with Tear in my Eye" :))
2) Willy Wonka
Matriál byl asi trošku horší :D ale výsledek ujde ne? :)) mě se to docela i líbí...xD ale jako Willy Wonka byl taky nehorázně moc *béést* a taky mu to děsně moc sekne =) Já Willyho Wonku strašně moc ráda...už jenom kvůli tomu jakej je to cvok :D i když na konci...ten se nepočítá :D je to prostě blázen :)) ale dost fajn blázen! :D:D
3) Mort Rainey
Tohle už je jinej materiáál :) a výsledek je taky super :)) hlavně jako postava Mortyho je super :D jedna z nejúžasnějších rolí co kdy Johnny měl...tenhle film já vážně miluju! :) "Kousni jí nebo ji zabiju!" xDD ohoo...tenhle film zcela doporučuju! toje něco naprosto neuvěřitelného! (pokud jste neviděli ten film co sem Tajemnému Oknu podobá, jako moje kámoška :D pak máte po zázraku!xD) Morty je naprosto neuvěřitelnej! :)))*in love*
Copy with the Source!!
Sabienna

Oči Sweeneyho Todda + bonus

18. února 2008 v 20:06 | Sabienna |  Filmy Johnnyho Deppa
Screeny z filmu, ale kvalita tech screenů je zatraceně dobrá (kromě teda 2.)...navíc se ty pospárované screeny hodí třeba na výrobu animky :) což taky zkusím - až najdu vhodnej program na animace =)
Sweeneyho oči 1.)
Chybí krev ... škoda xD
Sweeneyho oči 2.)
Ohoo, v očích hořící Mrs. Lovett + krev :)) to už je lepší :D
Sweeneyho oči 3.)
Sweeney nikdy nespí,...i tebe dostane! :)
A teď ten bonus:
Konečně mé paži nic neschází -alias-...Konečně je má ruka opět celá! xD:)))
Kopírovat se zdrojem! thanks! :))
Sabienna

Panenka Sweeneyho Todda :)))

17. února 2008 v 17:38 | Sabienna |  Ostatní o JD
Kdyby to bylo třeba od Mattela, tak to bude možná lepší :D takhle je to divný :D roztomilý, ale divný! :) no prostě panenka Sweeneyho Todda :D ne Ken Sweeneyho Todda :D
a ten kus čehosi lesklého co má v ruce...jako břitva vopravdu nevypadá xD jak řikám divný! :)
Pokud možno se zdrojem!!
Sabienna

Megafotky ze Sweeney Todda :)

17. února 2008 v 17:31 | Sabienna |  Filmy Johnnyho Deppa
Jsou vážně krásné, velké a kvalita je taky fajn :)) Uplně dokonalééé =)
"Sweeney hodlá oholit celej svět" xD...asi bych to upřesnila. Celej Londýn xDD
se soudcem Turpinem :) Ten jejich duetek "Pretty Woman" je moc pěknej =) bohužel mu pokus o podříznutí nevyjde,...to až na druhej pokus :D napoprvý mu tam bez upozornění vlítl Anthony :D jako obvykle jeho první slova "Mr. Todd" :D:)
a tady s mladičkým a pohledným - přesně tak, mě se ten klučina moc líbí :D námořníkem Anthonym Hopem :) ale Sweeney je Sweeney :) každopádně a 100% je hned druhej nejhezčí z mužského obsazenstva :D aspoň u mě jo :)
Kopírovat ze zdrojem!!
Sabienna

14. a 15. února :)

17. února 2008 v 13:29 | Sabienna |  Ostatní o JD
14.2 - Valentýn...podle mě to byl čistě Deppovskej Valentýn xD ráno dávali Bennyho a Joon - vážně skvělej film :D Sam je prostě božíí :D:D:D jako, už u "rohlíků" mi to bylo jasný, že Sam je fajn xD ale jako...to jak žehlil toasty na hedvábí mě dostalo :D a taky to vystoupko v parku bylo dost dobrý, to sem se u toho taky dost natlemila...prostě megas film :) a já doufám že ho budu mít :D
No a navíc ještě v Blesku vycházel film Čokoláda =) další film, kterej sem děsně moc chtěla s Johnnym vidět :D:) Roux :o)=) Mám ho sice doma od čtvrtka, ale pořád sem se ještě nedostala k tomu abych ho shlédla :) a nevim jestli se k tomu dostanu, páč máme dvd přehrávač na opravě a na počítači se nerada dívám na filmy...takže raději měsíc počkám než se vrátí dývko a pak se na to podívám, než abych si vzala ten film a podívala se na to na komplu xD každopádně, ten film... by mohl bejt hodně zajímavej a fajn =) a Johnnymu to tam docela i sluší =))xD
15.2 - to jsme s Anetkou vyrazili do Pardubic do CineStaru na Sweeneyho Todda =) co se nám přitom všechno stalo popisovat na dlouho, protože by to bylo na dlouho :D Ještě teď sem z toho Sweeneyho docela mimo,...řekla bych, že mě to docela i dost vzalo :D ta Finálová Scéna totálně xD Bylo to smutný...:o) Sweeney zabil soudce Turpina, pak i svou ženu, protože ji nepoznal (kdo by ji v tom strašném klobouku a zbědovalém stavu poznal xD) pak když byly dole - tam kde se to všechno dělo :D tam kde byla ta pec, mega mlýnek na maso, kam padaly mrtvoly a kde to tak děsně moc smrdělo :D Sweeney a paní Lovettová, tak teprve tam dole když už bylo pozdě Sweeney poznal svou ženu a nařkl Mrs. Lovett že mu lhala, ta mu tvrdila že mu řekla, že se Lucy otrávila a zcvokla a ne že se zabila, no a Sweeney na to něco v tom smyslu že to už je minulost...a tak se roztančily xD pec otevřená a samozřejmě Mrs. Lovett skončila v peci :D proto v tom soundtracku je ten děsnej řev :D zavřel jí tam a šel zase k Lucy...klekl si k ní, Toby vylezl zřejmě z kanálu, vypůjčil si Sweeneyho stříbrnou břitvu a Sweeneyho zabil...takovej krve :D ale nestříkala...tekla dolů, přímo na Lucy...a tekla a tekla, až se kolem nich udělala taková louže krve a byl konec xD...takže to fakt nehezky skončilo :D ale...je to fakt *BEST* film :))
Sabienna

Další film s Johnnym v televizi!:))

8. února 2008 v 16:37 | Sabienna |  Tv Tipy
Ano!! 14.2. v 9:30 na Nově dávají romantickou komedii s Johnnym Deppem v hlavní roli a to Benny & Joon :)) Děsně moc se na ten film těším,...Johnny si tam zahraje takového trochu víc šáblého mladíka Sama xD takže si myslím, že nejenom já si namůžu bránici :D:D Nejlepší je to s tou lavičkou :D:D a potom ty následky xD teda, pokud to tak opravdu je jak já předpokládám :) Každopádně to bude super film :D:D navíc to tam Johnnymu strašně moc sluší :) ten film sem fakt děsně moc chtěla vidět a když sem si dneska projížděla Tv program (Blesk) a narazila tam na čtvrteční filmy a uviděla plátek s Bennym a Joon, tak sem fakt začala vyšilovat přes celej barák xD Na Valentýna! :)) Bože, já se fakt nemůžu dočkat :D musim někoho požádat o to aby mi ten film nahrál nebo se zcvoknu :D dala bych ruku do ohně za to, že to bude fakt megas film! Tak když tam hraje Johnny tak je to tutovka! Johnny si vybírá jenom samý dobrý filmy a role :)))
Saaam xD fakt megasblázen :D:D - přidávám jedno video...fakt nářezový :D
Tady je "rohlíková" a "vraždící" scéna xD asi se umlátim smíchy :D:D už teď ten film fakt miluju! :D
Malá ochutnávka, ale myslím že ... dost dobrá ochutnávka :D:D Mě to stačí a myslim si, že sem připravená na celej film :D:D:D popcorn, colu a jdu do toho :D i když je to v 9:30 ráno :D:D Já se fakt nemůžu dočkat :D:D uáá, Sam *in love*
Sabienna
PS: nezapomeňte! na Valentýna o půl desáté ráno! a kdyžtak mě zmiňte pls jako ZDROJ! :D:D

Sweeney Todd is here!! :))

7. února 2008 v 18:15 | Sabienna |  Filmy Johnnyho Deppa
Yeah! Dnes 7.2.2008 je česká premiéra muzikálového hororu Sweeney Todd: Ďábelský Holič z Fleet Street :)) Kdybych bydlela v nějakým větším městě - daleko větším :D dávám za příklad Prahu :)) okamžitě vyrážím do kina, nezájem že za 4 měsíce mě teprve bude 15 :D Doufám že to omezení na věk nebude bráno až tak vážně :D No, protože sem se k tomu filmu bohužel dřív nedostala,...tak teď se ho budu snažit sehnat ještě víc :D s Anetkou :-*:D aspoň sem se dostala k soundtracku (který je vysloveně ÚŽASNÝ, SKVĚLÝ A DOKONALÝ) díky Anetko :-* a když to nejde dneska jinak, tak aspoň celej den poslouchám ten soundtrack :)) v příštích dnech sem asi přidám pár článků se Sweeneym :) dneska už toho mám dost,...když se kompl seká, je to utrpení :D:D
Ať se Sweeneymu v kinech daří! :) Lidem se líbí a pro nás fanoušky Johnnyho Deppa je to další z oblíbených filmů - o čemž nepochybuju :))
Sabienna

Johnny na premiéře ST v Paříži :)

7. února 2008 v 17:57 | Sabienna |  Galerie JD
Tady mu to fakt děsně moc slušelo :)) Ty fotky jsou...jak by řekla Anetka:-* epes rádes :D:D
Sladkýýýý :):D*in love*
s Timem :)) Nejlepší ta Johnnyho megas ďoura na koleni :D:D stylovééé :))
dobrej pohled xDD:):-*
Prostě dokonalej :-*
KOPÍROVAT SE ZDROJEM!
Sabienna

Fakt o Heathově smrti!

7. února 2008 v 16:49 | Sabienna |  O Heathovi

Vyšetřování potvrdilo, že Ledger se náhodně předávkoval

New York - Vyšetřovatelé v New Yorku potvrdili, že osmadvacetiletý herec Heath Ledger zemřel 22. ledna 2008 na "náhodné předávkování legálně předepsanými léky" a že tedy za jeho smrtí nejsou tvrdé drogy.
Tato nařčení probleskovala hlavně v posledních dnech na veřejnosti a přispěla i k incidentu při pohřbu v Ledgerově rodném Perthu v Austrálii.
Americká televize v této souvislosti odmítla "z piety" odvysílat záběry z klubu, na kterých prý kouřil marihuanu.
Ledger, který byl nalezen mrtvý ve svém bytě v newyorském SoHo, právě natáčel film s režisérem Terrym Gilliamem The Imaginarium of Doctor Parnassus.
U Ledgera našla policie šest různých předpisů na léky včetně prášků na spaní a medikamentů potlačujících úzkost. Tři byly předepsány v Evropě, další měl herec z Ameriky. Jednalo se o tišící prostředek Oxycontin a antidepresiva Valium a Xanax.
Podle mluvčí je důvodem za smrti "kumulativní efekt léků". Verdikt ovšem de facto nevylučuje, že to mohla být sebevražda léky, i když to jeho přátelé odmítají a policie to nepovažuje za pravděpodobné.
Hercův otec Kim Ledger výsledky vyšetřování vnímá jako "varování před kombinováním léků i v nízkých dávkách".
Ledger patřil k nejnadanějším hercům své generace, jeho obliba a uznání stoupaly téměř s každým dalším filmem.
Nejvíc ho proslavila role v dramatu Zkrocená hora, kde ztvárnil spolu s Jakem Gyllenhaalem dvojici kovbojů, kteří se do sebe osudově zamilují a dvě desetiletí se spolu potají scházejí, přestože mají rodiny. Ledger byl za tento snímek nominován na Oscara.
Při natáčení se Ledger dal dohromady s herečkou Michelle Williamsovou. Společně měli dceru Matildu-Rose. Pár se nicméně loni rozešel.
Posledním dokončeným filmem Heathe Ledgera zůstává Temný rytíř, pokračování komiksového Batmana. Ledger v něm byl kontroverzně obsazen do role ústředního padoucha Jokera, jehož v prvním filmu hrál Jack Nicholson.
Režisér Gilliam se rozhodl, že film Imaginarium of Doctor Parnassus dokončí. Část scén dotočí s dvojníkem, který bude mít " digitálně" Ledgerovu tvář, a část příběhu, jenž se odehrává v různých časových rovinách, odehraje Johnny Depp.
Sabienna

Willy Wonka v testu z Čj :)

2. února 2008 v 14:36 Ostatní o JD
V úterý 28.1. jsme psali celorepublikové dovednostní testy pro 9. ročnik - fakt fuška xDD Z matematiky, z českého jazyka a všeobecný přehled :)) No a v tom testu z českého jazyka se vyskytl text s Willym Wonkou :)) upozornila mě na to Anetka :-* Akorát že to není z filmu, ale z knížky. Právě z té, kterou se nechal Tim Burton inspirovat k natočení Karlíka a Továrny na Čokoládu :)) Samozřejmě tady to je přeloženo do češtiny xD Napíšu Vám to sem a dám Vám možnost i možnost odpovědí :))) časem sem dám správnou odpověď :) pokud nezapomenu :D:D Tak si to přečtěte a hlásněte v anketě (a-d) Já už si nepamatuju co sem doplnila, ale mám dojem že to nemám dobře, protože sem byla mimo kvůli tomu že je tam v tom testu Willy Wonka!! :D:D:D
VÝCHOZÍ TEXT K ÚLOZE 8 (učitel co byl u toho, řekl že mám 8 špatně, akorát nevim jestli to bylo u M nebo právě u Čj, což je nevíc pravděpodobné nebo jestli u VZ :)))
"Tvrdil jste, že jsou kulaté!" řekla Veruka Saltini. "Nic takového jsem jaktěživ netvrdil," řekl pan Wonka (u toho mám srdíčko xD) "Řekl jsem, že jsou vykulené." "Ale vždyť na nich nic vykuleného není!" odporovala Veruka Saltini."Jsou to přece krychle!" "A jsou vykulené," trval na svém pan Wonka. (u toho mám nápsáno Johnny Depp :D) "To tedy rozhodně nejsou!" vyštěkla Veruka Saltini. "Dávejte prosím pozor!" Pan Wonka vytáhl z kapsy klíč, odemkl dveře a prudce je otevřel...a náhle...sotvaže dveře zaskřípěly v pantech, všechny ty dlouhé řady cukrkandlových kostek...
Tady máte 4 možnosti, jak by mohl text dále pokračovat:
A) ... byly rázem kulaté jako kuličky, kterými se děti trefují do důlku. Pan Wonka měl pravdu, že jsou kuleté.
B) ... se nafoukly a začaly po stole poskakovat jako pingpongové míčky. Takhle vždycky vítaly pana Wonku.
C) ... se zvětšovaly a zvětšovaly, až se jako lehounké bublinky vznesly. Začaly divoce kroužit kolem hlavy pana Wonky.
D) ... vykulily oči a zvědavě je otočily ke vchodu, kdo to přichází. Hleděly na pana Wonku, vykulené jako tenisáky.
Je to vlastně uplně primitivní,...ale já byla fakt mimo z toho, že tam je Willy Wonka! xDD
by Sabienna :)))

Premiéra Sweeney Todda v Japonsku

1. února 2008 v 19:57 | Sabienna |  Galerie JD
V Tokiu :)) Johnny fakt šviháááák *in love* Fotek je docela dost :)) je na co se dívat :D
Hehe, tohle už se prostě nezmění :D
Krásnej výraz že? :)
Sweeeet *in love*
(zvětšeno - asi) :D
Prostě k zulíbání xDDD
To křeslo je divný xDD
Všude nějakej vytlemenej xDD
nezmění a nezmění a nezmění xDD
Jako ta kravata ... mám dost xDDD
Vždy vstřícný a ochotný :))
Ten výraz xDD mám další nehoráznej vejtlem :D:D:D
Timi a Johnny :))
O těch....některejch japonskejch slečnách bych se moc hezky nevyjádřila...takže budu raději mlčet xDDD
Tim a Johnny stojící před japonskými fans :)))
Pěkná fotka...zblíízka :))
nechci se opakovat...ale, je furt stejnej :D:D:D
Nádherný fotoo :))*in love*
Cute smile :))):-*
Kopírovat se zdrojem!
Sabienna

Johnny v Tokiu

1. února 2008 v 18:03 | Sabienna |  Galerie JD
Vím, že to nejsou kdo ví jak aktuální fotky,...ale stejnak mi sem nikdo nechodí (Jo, Anet o tobě vím :D:D) tak to beru pozvolna, teprve se to tady "rozjíždí" nebo tak nějak xD Ale sou to pěkný fotky...Johnny na konferenci v Tokiu =) Fotek je 20 :) a kvalitou a velikostí zase každá jiná :D:D
Nejlepší je ta utěrka :D:D
nebo spíš šátek? x))
s Timem...je hezké, jak mají oa dva stejně poskládané ty ruce xDD
Nevím co říct,...Z tohohle člověka mi prostě docházej slova xD
Tahleta fotka je prostě nádherná :)
Jak má v kapse uschované ty jeho superbrýle s modrýma sklíčkama xD
Sweeney Todd musí bejt v japonštině fakt zajímavej xD
Taky božská fotena :-*
Opravdu bych neřekla, že mu bude v červnu 45 xD a mě 15 :D to není moc velkej rozdíl ne? xD
A tady je vidět jak komplet Johnny, tak docela i celej nápis Sweeneye :D třeba někde bude opravdu uplně celej xD
Takovejch strašnejch kravinek co má všechno na sobě xDD osobitej styl :))
Taky moc pěkný foto =))
Kopírovat se zdrojem!
Sabienna

New design!

1. února 2008 v 17:12 | Sabienna |  Všechno ohledně blogu, o autorovi,...
Nový měsíc a s ním i nový design. Žádná velká změna, akorát jiný barvičky, záhlaví a písmo :)) a změnila sem i motto + záhlaví. Původně sem ho nechtěla měnit, ale když tenhle měsíc sem vtrhne Sweeney Todd, prostě sem si to nemohla odpustit :)) Zkoušela sem si taky vyrobit záhlaví - za pomoci kámošky Erendis :-* Zlato, patří ti můj velký dík :))) No, tak doufám že jako první pokus ve PhotoFiltru to není zas tak špatná :o) Já vim, samochvála smrdí :D:D ale zásady Petra Novotnýho jsou víc než jasný ne?? :D:D
Bože, do premiery zbývá už jenom 6 dní! Uáá, jdu si poslechnout soundtrack xDD a co ještě dodat?? :D WELCOME TO THE GRAVE! *in love*
Sabienna